ul. Wietrzna
853-024 Wrocław
kontakt@drogadodomu.info

Droga Do Domu

Codziennie podejmujemy decyzje, determinujące naszą przyszłość

Terapia uzależnień, edukacja, rekreacja


W okresie trwania w aktywnym nałogu, często uzależniony odchodzi od swoich pasji, nie dba o zdrowie psychiczne i fizyczne, prowadzi niehigieniczny tryb życia, zaniedbuje sferę rozwoju duchowego i samorozwoju. Większość swojego czasu poświęca na zaspakajanie potrzeb związanych z uzależnieniem. Dlatego wiemy, jak ważne jest wdrożenie osoby uzależnionej do systematycznej dbałości o swoje ciało, umysł i ducha — to element terapii, o którym często zapominają ośrodki leczenia uzależnień.

"Droga Do Domu" wie, że detoks alkoholowy czy detoks narkotykowy to również przygotowanie do życia w przyszłości, poza ośrodkiem. Dlatego terapia uzależnień w naszym wykonaniu troszczy się o niezwykle ważny aspekt ludzkiego życia, jakim jest samodzielne, systematyczne dbanie o siebie. Chcemy, aby nasi pacjenci umieli pracować i odpoczywać, nie zapominając równocześnie o swoim rozwoju duchowym i osobistym.

Terapia AA pomaga nie tylko wygrać z nałogiem, ale także uczy spędzać wolny czas na trzeźwo i czerpać z tego zadowolenie.

 

phoca thumb l koncerty1