Wiele osób, które zastanawiają się nad wyborem prywatnego lub publicznego ośrodka uzależnień martwią się nad kosztami takiego leczenia. Podobnie jest z rodzinami, które nie do końca wiedzą czy udźwigną taki wydatek. My uspokajamy – zdrowie jest najcenniejsze.

Co wchodzi w skład usług jakie oferuje prywatny ośrodek leczenia uzależnień? Cennik zawiera praktycznie wszystkie niezbędne kwestie takie jak:

 • Pokoje o wysokim standardzie z łazienkami
 • Całodobowy dostęp do kuchni
 • Pełną opiekę medyczną w tym lekarzy internistów czy dentystów
 • Dostęp do Internetu czy telewizji
 • Całodobowe wyżywienie, w tym pełne śniadanie, kolacja oraz obiad składający się z różnych dań
 • Możliwość dostosowania posiłków do wytycznych lekarskich lub preferencji diety pacjenta
 • Kawę, napoje zimne, przekąski, wodę, herbatę różnego rodzaju
 • Możliwość korzystania z pralki, żelazka i podobnych artykułów gospodarstwa domowego

Najważniejsze jest jednak to, co oferują prywatne ośrodki leczenia uzależnień. Cennik naszych usług zawiera kompleksową możliwość udziału w zdecydowanej większości organizowanych przez nas zajęć w tym:

 • Zajęć terapeutycznych – sesji indywidualnych i grupowych z doświadczonymi i wykwalifikowanymi terapeutami
 • Pakiet zajęć odwykowych dotyczących różnego rodzaju uzależnień – od chorób alkoholowych po narkomanię czy hazard
 • Możliwość wzięcia udziału w terapii rodzinnej – wzmacniającej więzi rodziny i chroniącej przed rozpadem jej w trakcie trwania odwyku
 • Pełne konsultacje psychologiczne – psycholog jest u nas na każdym kroku!

Czy warto skorzystać prywatnego ośrodka leczenia uzależnień?

Koszt związany z pobytem w naszym ośrodku oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych. Czy to dużo? Weźmy pod uwagę fakt, że terapia w naszej placówce pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne pacjenta oraz jego otoczenia. Daje mu szansę na rozpoczęcie nowego, wolnego od nałogu życia, bez zmartwień i pętli choroby.

To sprawia, że faktyczny koszt pobytu (którego cena związana jest z koniecznością opłacenia wszystkich specjalistów, eksploatacją samego miejsca pobytu i mediami) nie jest wygórowany. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo pytania i wątpliwości. Jesteśmy otwarci i z pewnością wypracujemy wspólną strategię wyjścia z nałogu, odpowiednią dla Państwa możliwości finansowych.

Dlaczego lepiej prywatnie?

Ośrodki na NFZ bazują również na wykwalifikowanej kadrze i doświadczeniu, jednak warunki w jakich przebywa pacjent najczęściej nie są tak rozwinięte. To znacznie zmniejsza komfort pobytu i zachęca do brnięcia w dalszy rozwój nałogu. W czasie leczenia terapeutycznego należy za wszelką cenę tego uniknąć, dlatego nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień zapewnia wysoki standard pobytu i szerokie możliwości zajęć poza tymi określonymi w ścisłej terapii. Dzięki temu pacjent ma motywację do walki z nałogiem i chce pozostać w swoim postanowieniu do samego końca działań terapeutycznych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szerokim cennikiem naszych usług bazowych oraz dodatkowych: