Ośrodek leczenia uzależnień – nasza specjalizacja

Nasz ośrodek odwykowy to miejsce, w którym pracuje zespół terapeutów od ponad 20 lat, doskonalących się w pomaganiu osobom w nałogu i ich rodzinom. Terapia uzależnień prowadzona jest zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym, przy czym zawsze jej przebieg dostosowujemy do potrzeb i możliwości pacjenta. Zapewniamy także konsultacje lekarskie. W uzasadnionych przypadkach w leczenie pacjenta włączona zostaje farmakoterapia.

Przyjmujemy i leczymy Pacjentów z podwójną diagnozą.

Ośrodek leczenia uzależnień

Leczenie uzależnień

Nasz ośrodek leczenia uzależnień oferuje pomoc w walce z różnymi nałogami. Specjalizujemy się w leczeniu:

Detoks narkotykowy, detoksykacja alkoholowa

Profesjonalny zespół pielęgniarek, lekarzy i psychoterapeutów zaopiekuje się Tobą. Nie zwlekaj, już dziś podejmij decyzję o powrocie do trzeźwości i wybierz skuteczny detoks alkoholowy zanim rozpoczniesz terapię. Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, narkomanii i lekomanii to miejsce, w którym zostaniesz otoczony fachową, troskliwą opieką.

Bezpłatne konsultacje

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem leczenia, ale nie jesteś przekonany, czy terapia alkoholowa u nas to dobry pomysł? Przyjdź do nas i przekonaj się, że „Droga Do Domu” jest inna niż typowe ośrodki leczenia alkoholizmu. Porozmawiamy, pokażemy Ci ośrodek i wtedy podejmiesz najlepszą decyzję.